LED Slinga uppladdningsbar RGB+Varmvit 8m IP44
- Batteriinformation 1800 mAh
- Färgtemperatur RGB + 2700K
8-meter uppladdningsbar RGB+Varmvit för inne-& utomhus bruk
Läs mer
LED Slinga uppladdningsbar RGB+Varmvit 8m IP44
Trådlös och uppladdningsbar
Inget eluttag behövs! Dessa ljusslingor drivs av ett kraftfullt 1800mAh 18650 litiumbatteri (3,7V), vilket ger timmar av mysig belysning. Laddningen är enkel via USB-C.
9 ljuslägen
Välj enkelt rätt inställning med flera ljuslägen. Välj mellan varmvitt ljus, RGB-färgövergångar eller blinkande effekter för att skapa en unik atmosfär, både inomhus och utomhus.
Vattentålig och hållbar
Med en IP44-klassning är dessa ljusslingor stänkskyddade, vilket gör dem säkra för utomhusbruk även i lätt regn.
Lätt att installera
Ljusslingan kan enkelt hängas på träd, tält, staket eller balkonger, vilket gör dem perfekta för trädgårdsfester, camping eller mysig terrassbelysning. Enkla knappkontroller gör att du enkelt kan justera ljuslägen och effekter.
Specifikation
Egenskaper
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 180 lm |
| Färgtemperatur | RGB + 2700K |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 1800 mAh |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Storlek | 8m |
Liknande produkter
- Färgtemperatur 2700-6500
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Färgtemperatur 2700-6500
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
