LED Strip Vista Batteri RGB 2m inkl. fjärr
- Batteriinformation 3 x AAA
- Färgtemperatur RGBIC
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
2m Batteri Strip RGB inkl. fjärrkontroll
Läs mer
LED Strip Vista Batteri RGB 2m inkl. fjärrkontroll
2 m LED-list ger ett färgstarkt och flexibelt ljus med avancerad RGBIC-teknik, vilket gör det möjligt att visa flera färger samtidigt på samma list. Perfekt för att skapa dynamisk stämning i alla typer av miljöer.
LED-listen är batteridriven (3×AAA, ingår ej), vilket gör den enkel att placera även där eluttag saknas.
En fjärrkontroll medföljer för smidig styrning av färger, ljusstyrka och färgtemperatur..
Specifikation
Egenskaper
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 3W |
| Ljusflöde | 600 lm |
| Färgtemperatur | RGBIC |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Total effekt | 3W |
| Batteriinformation | 3 x AAA |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Längd | 2m |
| Bredd | 10 mm |
Liknande produkter
Calex
LED Strip Vista CCT 5m inkl. fjärr
5m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur 2700-6500
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
195 kr
/ st
Calex
LED Strip Vista CCT 2m inkl. fjärr
2m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur 2700-6500
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
159 kr
/ st
Nyhet
Calex
LED Strip Vista USB RGB 2m inkl. fjärr
USB Strip som är 2m med RGB inkl. fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
115 kr
/ st
Nyhet
Calex
LED Strip Vista RGB-CCT 2m inkl. fjärr
2m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K eller RGB inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGBIC + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
239 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart Hem LED Strip RGB+Ställbar färgtemp CCT 2m
259 kr
179 kr
/ st
Smart Hem LED Strip RGB+Ställbar färgtemperatur CCT 6,8W 2m inkl. driver som styrs via Smart Life eller Tuya-appen .
-31%
