Nyhet
LED Strip Vista USB RGB 2m inkl. fjärr
- Färgtemperatur RGB + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
USB Strip som är 2m med RGB inkl. fjärrkontroll
Läs mer
LED Strip Vista USB RGB 2m inkl. fjärrkontroll
2 m LED-list ger ett färgstarkt och flexibelt ljus med avancerad RGBIC-teknik, vilket gör det möjligt att visa flera färger samtidigt på samma list. Perfekt för att skapa dynamisk stämning i alla typer av miljöer.
LED-remsa drivs via USB-A, vilket gör den otroligt mångsidig och enkel att använda.
Anslut den bara till valfri USB-A-port, oavsett om den är på din dator, TV eller en powerbank.
En fjärrkontroll medföljer för smidig styrning av färger, ljusstyrka.
Inkl. 1,5m anslutningskabel
Specifikation
Egenskaper
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 3W |
| Ljusflöde | 600 lm |
| Färgtemperatur | RGB + CCT 2700-6500K |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
Teknisk information
| Spänning | USB-A |
| Total effekt | 3W |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Storlek | 2m |
Liknande produkter
Calex
LED Strip Vista RGB-CCT 5m inkl. fjärr
5m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K eller RGB inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGBIC + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
295 kr
/ st
Nyhet
Calex
LED Strip Vista RGB-CCT 30m inkl. fjärr
30m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K eller RGB inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGBIC + CCTIC 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
695 kr
/ st
Calex
LED Strip Vista Batteri RGB 2m inkl. fjärr
2m Batteri Strip RGB inkl. fjärrkontroll
- Batteriinformation 3 x AAA
- Färgtemperatur RGBIC
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
149 kr
/ st
Calex
LED Strip Vista RGB-CCT 20m inkl. fjärr
20m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K eller RGB inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGBIC + CCTIC 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
595 kr
/ st
Calex
LED Strip Vista RGB-CCT 2m inkl. fjärr
2m med Ställbar Färgtemperatur 2700 - 6500K eller RGB inkl. trafo & fjärrkontroll
- Färgtemperatur RGBIC + CCT 2700-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
239 kr
/ st
Nyhet
