-20%
Ljusdekoration Twiggy 90cm 2-pack LightsOn Garden Plug & Play
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 439,2 kr
- Material Plast
2-pack Twiggy 90cm Ljusdekoration från LightsOn Garden Plug & Play
Läs mer
Ljusdekoration Twiggy 90cm 2-pack LightsOn Garden Plug & Play
Twiggy är en ljusdekoration med spett som är uppdelad i två. Detta för större flexibilitet, exempelvis om du vill ha de i en rabatt eller kanske i en kruka på vardera sida entrédörren. För att få en tätare grupp sätter du bara samman de två delarna.
Specifikationer:
• 12 volt AC
• 14 watt LED (fast ljuskälla)
• 2 x160 st ljuspunkter
• IP44
• Rundstrålande spridning
(360°)
• Varmvitt ljus (3000°K)
• Svart PVC
• 90 cm hög
• 3 meter kabel
• Markspett ingår
OBS! Glöm ej komplettera med transformator, kablar och kontakter.
Ingår i serien LightsOn Garden Plug & Play
Sofie Sylvén frågade
för 6 månader sedan
Går det att dimmra denna produkt. Den lyser lite skarpare en övrig trädgårdsbelysning från Lights On.
Butiken svarade
Hej!
Ja, det går fint att dimra Twiggy.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 14W |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Sockel | Integrerad |
| Spänning | 12V |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | LightsOn Garden |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Höjd | 900 mm |
Liknande produkter
LightsOn
Ljusslinga Bliss 5m LightsOn Garden Plug & Play
519 kr
415,2 kr
/ st
5m Blis Ljusslinga från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 9W
- Färgtemperatur 3000K
REA
LightsOn
Ljusslinga Cosy Start 5m LightsOn Garden Plug & Play
5m Ljusslinga Cosy Start från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 3W
- Färgtemperatur 2200K
729 kr
/ st
LightsOn
Ljuspelare Frost 2-pack LightsOn Garden Plug & Play
969 kr
775,2 kr
/ st
1W 30lm 2700K Ljuspelare Frost Mörkgrå 2-pack från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 2x1W
- Ljusflöde 2x30 lm
- Färgtemperatur 2700K
REA
LightsOn
Ljusstrån Stix 3-pack LightsOn Garden Plug & Play
1 149 kr
919,2 kr
/ st
Ljusstrån Stix 3-pack från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 3x1W
- Färgtemperatur 3000K
- Material Aluminium
REA
LightsOn
Ljusslinga Pine 10m LightsOn Garden Plug & Play
309 kr
247,2 kr
/ st
10m Pine Ljusslinga från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 6W
- Färgtemperatur 3000K
REA
