Ljushållare Grace 80cm mässing för 3 ljus
Elegant adventsljusstake i antik mässing med eklöv – en tidlös design av Charlotte Falck som sprider varmt sken under höst och vinter
Läs mer
Ljushållare Grace 80 cm
Design Charlotte Falck. Elegant adventsljusstake i metall dekorerad med eklöv.
Färgen: Antik mässing.
En unik ljusstake som sprider fint sken i mörkret. En ljusstake att ta fram såväl för höst som vinter.
En klassiker som lever vidare år till år. Används fördelaktigt med våra batteridrivna ljus.
Ljuskälla ingår ej
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Färg | Mässing |
| Material | Metall |
| Antal lampor | 3 |
Teknisk information
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Nattlampa LED Functional Uggla
Duck Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri.
- Lamptyp Nattlampa
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
229 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Flamme Ring Silver
28cm silverfärgad metallring med fina antikljus Flamme i 15cm som medföljer
127 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Flamme Ring Mässing
Mässingsfärgad metallring med antikljus Flamme.
127 kr
/ st
