Ljusslinga Beady Brun träpärlor 1,5m
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Exklusiv inomhusslinga med träpärlor i Brun ton. 30 varmvita LED virade runt tunn metalltråd skapar ett mjukt, elegant sken.
Läs mer
Ljusslinga Beady Brun träpärlor 1,5m
Exklusiv ljusslinga för inomhusbruk med träpärlor i brunbetsad färg.
Tunn metallslinga med 30 varmvita LED virad runt pärlorna ger ett vackert sken, passar till bordsdekoration och julgransdekoration.
Batteri: 2 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 30 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Brun |
| Kabelfärg | Silver |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,13W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 150 cm |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Höjd | 1,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 5 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
59 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Jutta Utomhus påbyggnadsbar
Slinga med dekorativ kabel klädd med beige juteväv, för utomhusbruk.
- Färgtemperatur 2700K
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
295 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Izy Blomma
Batteridriven ljusslinga med transparenta dekorationer i form av blommor
- Antal lampor 10
- Färgtemperatur Varmvit
59 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Roza Rosor 2m Batteri
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda rosor och blad i vit och grön färg för inomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
139 kr
/ st
