Ljusslinga Beady Röd träpärlor 1,5m
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Exklusiv inomhusslinga med träpärlor i röd färg. 30 varmvita LED virade runt tunn metalltråd skapar ett mjukt, elegant sken.
Läs mer
Ljusslinga Beady Röd träpärlor 1,5m
Exklusiv ljusslinga för inomhusbruk med träpärlor.
Röd färg som matchar våra ljusstakar i beige.
Tunn metallslinga med 30 varmvita LED virad runt pärlorna ger ett vackert sken, passar till bordsdekoration och julgransdekoration.
Batteri: 2 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 30 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Röd |
| Kabelfärg | Röd |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Sockel | |
| Total effekt | 0,13W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 150 cm |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Höjd | 1,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 5 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
59 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Jutta Utomhus påbyggnadsbar
Slinga med dekorativ kabel klädd med beige juteväv, för utomhusbruk.
- Färgtemperatur 2700K
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
295 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Izy Blomma
Batteridriven ljusslinga med transparenta dekorationer i form av blommor
- Antal lampor 10
- Färgtemperatur Varmvit
59 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Roza Rosor 2m Batteri
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda rosor och blad i vit och grön färg för inomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
139 kr
/ st
