Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
- Specialegenskaper Timer
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
Läs mer
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Dekorativ slinga i tunn silverfärgad metalltråd med 24 st klädnypor i trä, målade i julfärger och märkta med siffrorna 1 - 24.
Perfekt till nedräkningen mot julafton. 24 varmvita LED som ger ett behagligt ljussken.
Slingan drivs med 2 st AA batterier, timerfunktion i batteridosan, för inomhusbruk.
Batteri: 2 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 24 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Multi |
| Kabelfärg | Silver |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,1W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 240 cm |
| Djup | 1,5 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 10 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
