Ljusslinga Woodworks LED
- Färgtemperatur Varmvit
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
Läs mer
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
Slingan har 10 LED lampor och är batteridriven. Kan användas vid diverse dekorationer, tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Star Trading Art.nr: 728-43
Specifikation
Egenskaper
| Antal lampor | 10st |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Vit |
| Kabelfärg | Transparent |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 1,6W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Medellivslängd | 10 000 tim |
| Spänning | 4,5V DC |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Djup | 1 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 20 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 14m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
698 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Mirrola LED
Fin dekorationsslinga med 10 LED-ljus-hjärtan med spegeleffekt.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
59 kr
/ st
