Nyhet
-27%
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Läs mer
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk. Ljusslingan har 100 LED-ljuskällor som avger ett vackert sken.
Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest.
Gardin med 10 strängar, 1x1m.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 100 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Transparent |
Teknisk information
| Total effekt | 0,6W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | 3,2V DC 0,96W IP20 Euro-kontakt |
| Strömbrytare | Nej |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
49 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 140cm Kallvit
140cm Kallvit ljusslinga med 125 LED dew drops fördelade på10 strängar
95 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 10m Multi
Dekorativ ljusslinga med 100 stycken frostade LED dew drops, chaser box med 11 olika blinksekvenser eller fast sken.
189 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Kallvit
300cm Kallvit ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
269 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
