Ljusslinga Festival Risbollar Rosa
Ljusslinga i olika pastellfärger med tofsar, för inomhusbruk.
Läs mer
Ljusslinga Festival Risbollar Rosa
Ljusslinga fint dekorerad med rosa risbollar för inomhusbruk. Ljusslingan har 10 LED-ljuskällor med varmvitt sken. En härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest.
Specifikation
| Färg | Rosa |
| Typ Av Ljuskälla | LED |
| B/H/D | 135/7,5/7,5 cm |
| Antal ljuskällor | 10 st |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medelivslängd | 10.000 h |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 0,30 W |
| IP-klass | IP20 |
| Transformator | 3V DC 1,2VA IP20 Eurokontakt |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Bolla Multi med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga krabbljusslinga 7,2m
Krabbljusslinga med 720 kallvita LED Dew Drops på 7,2 m silverkabel – perfekt för julgran, dukning eller annan dekor
- Färgtemperatur 2900K
495 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
