Ljusstake Smide El-Tupp
Traditionella smide metallljusstaken El-Tupp med den senaste ljuskällan.
Läs mer
Ljusstake Smide El-Tupp
Traditionella smide metallljusstaken El-Tupp med den senaste ljuskällan. 4 ljuskällor, soft glow lampor. Sprider ett vackert ljus och skapar julstämning.
Star Trading Art.nr: 110-68-1
Specifikation
| Färg | Metall |
| B/H/D | 39/62/11,5 cm |
| Antal ljuskällor | 4 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Strömbrytare | Ja |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
| Total Effekt | 2 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Ivar frågade
för 7 månader sedan
Jag skulle behöva 4 st. Nya jlus
Butiken svarade
Hej!
Vi har inte hela ljusen som reservdel, endast själva lampan på toppen, Topplampa Retro Soft Glow LED E10 Klar 3-pack.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Villa Batteri
Detaljrik laserskuren silluetten med fem hus på rad.
206 kr
/ st
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusstake Lucia 5-armad
Pippi Långstrump firar Lucia med sina vänner
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
395 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Bamberg Natur Batteri
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, basen har ett vackert utskuret lanskap med små hus
401 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Dassel Batteri
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, i formen av en båge finns silluheten av genomskärningen i ett hus, utenför huset är det träd och djur.
360 kr
/ st
