Nattlampa LED Functional Kapybara
- Lamptyp Nattlampa
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
Kapybara Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Nattlampa LED Functional Kapybara
Kapybara Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri. Laddkabel med USB plugg medföljer.
Laddas i ca 4 h, lyser därefter i ca 7 timmar i det varmvita läget. Vid RGB lyser den i 30min, går sedan ner i standby mode.
Sätt på, stäng av eller byt färg med hjälp av en lätt klapp!
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Nattlampa |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,25W |
| Färgtemperatur | RGB (Röd/Grön/Blå/Vit) |
| Färg | Vit |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 9,5 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Djup | 9,2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Glaskula Fågel 14cm Varmvit
Vacker glasfigur, är batteridriven och har varmvitt ljus
- Specialegenskaper Timer
- Material Glas
179 kr
/ st
