-19%
Normallampa LED Polykarbonat Soft Glow 80lm B22 2200K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur 2200K
1W 2200K LED Normallampa Polykarbonat Soft Glow 80lm med B22 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Normallampa LED Polykarbonat Soft Glow 1W 80lm B22 2200K
Ljuskälla i PC Cover att använda i din ljusslinga för att lysa upp din balkong, uteplats, pergola eller i partytält.
Med ett av våra upphäng och skärm får du härligt mysig belysning över din matplats eller loungemöbel. Med ett ytterhölje av plast som håller bättre i lite tuffare miljöer och om du har husdjur eller barn.
Ingen risk för glassplitter.
Färgtemperaturen på 2200K och ljusstyrkan på 80lm ger det perfekta mysljuset.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1W |
| Ersätter | ≈15W |
| Ljusflöde | 80 lm |
| Färgtemperatur | 2200K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra90 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Djup | 55 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Antiklampa Filament Opal LED 600lm E27 2700K 3-step dimming
3-stegs dimbar 6,5W 2700K LED Normallampa Filament Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈48W
- Ljusflöde 60/300/600 lm
- Färgtemperatur 2700K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa Opalvit LED 2452lm E27 2700K Dim
18W 2700K 2452lm Dimbar LED lampa med högt lumen.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈150W
- Ljusflöde 2452 lm
- Färgtemperatur 2700K
115 kr
/ st
