Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Dimbar Normallampa LED Vita Filament 7W 806lm E27 2700K
Lampa med E27-sockel. Varmvitt ljus 2700K och den går att dimra för att skapa bästa stämningen! Fin i armaturer såsom ljuskronor där de vita filamenten är diskreta när armaturen är släckt.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 7W |
| Ersätter | ≈60W |
| Ljusflöde | 806 lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | E |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED Filament Opal 1055lm E27 4000K Dim
Dimbar 9W 4000K LED Normallampa Filament Opal 1055lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈75W
- Ljusflöde 1055 lm
- Färgtemperatur 4000K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Antiklampa Filament Opal LED 600lm E27 2700K 3-step dimming
3-stegs dimbar 6,5W 2700K LED Normallampa Filament Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈48W
- Ljusflöde 60/300/600 lm
- Färgtemperatur 2700K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa E27 A60 Rökfärgad One 3-steg dimming
Dekorativ rökfärgad normallampa med 3-stegs klickdimring, ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren.
- Dimbar 3-stegs dim
- Ersätter ≈6W
- Ljusflöde 10 lm / 30 lm / 60 lm
- Färgtemperatur 1800K
85 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
