Normallampa LED Matt 470lm E27 2700K 2-pack
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
2-pack 4,5W 2700K LED Normallampa Matt 470lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Normallampa LED Matt 4,5W 470lm E27 2700K 2-pack
Normallampa med LED och E27-sockel. Frostat glas med en färgtemperatur på 2700K och 470 lumen.
Säljs i 2-pack.
Livslängd - 15.000 tim
Dimbar - Nej
Färgtemp - Varmvit 2700K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 4,5W |
| Ersätter | ≈40W |
| Ljusflöde | 470 lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Matt |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa E27 A60 Rökfärgad One 3-steg dimming
Dekorativ rökfärgad normallampa med 3-stegs klickdimring, ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren.
- Dimbar 3-stegs dim
- Ersätter ≈6W
- Ljusflöde 10 lm / 30 lm / 60 lm
- Färgtemperatur 1800K
85 kr
/ st
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED Filament Opal 1055lm E27 4000K Dim
Dimbar 9W 4000K LED Normallampa Filament Opal 1055lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈75W
- Ljusflöde 1055 lm
- Färgtemperatur 4000K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa Opalvit LED 2452lm E27 2700K Dim
18W 2700K 2452lm Dimbar LED lampa med högt lumen.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈150W
- Ljusflöde 2452 lm
- Färgtemperatur 2700K
115 kr
/ st
