Nyhet
Plafond i tyg Taupe 30cm E27 Beige
- Material Tyg
Takarmatur i tyg för E27.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Plafond i tyg Taupe 30cm E27 Beige
Taupe kombinerar modern enkelhet med tidlös elegans. Denna taklampa har en 30 cm rund design och en raffinerad nyans och ger värme till alla interiörer.
- Rund 30 cm taklampa med taupe tyg nyans
- Kompatibel med E27 glödlampor (max. 25W, ingår ej)
- Enkel takinstallation. Monteringsskruvar medföljer
- Idealisk för vardagsrum, sovrum och korridorer
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Tak |
| Effekt | Max 25W |
| Färg | Beige |
| Antal lampor | 1 st |
| Material | Tyg |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Storlek | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Djup | 30 cm |
Liknande produkter
Calex
Plafond i tyg Taupe 40cm E27 Beige
Takarmatur i tyg för E27.
- Färg Beige
- Material Tyg
379 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart Hem LED Downlight 2700-6500K + RGB Svart IP44
Smart Hem LED Downlight färgtemperatur mellan 2700 och 6500 K + RGB.
Smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya
259 kr
/ st
Calex
Takpendel 1-meter med 5st GU10 lampor Svart
GU10 Takpendel 5st ljuskällor. Justerbar pendling 1,7 meter
- Material Metall
1 795 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart Hem LED Spot 2700-6500K + RGB Svart
Smart Hem LED utanpåliggande spotlight. färgtemperatur mellan 2700 och 6500 K + RGB.
Smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya
355 kr
/ st
Calex
Smart Hem LED Spot 2700-6500K + RGB Vit
Smart Hem LED utanpåliggande spotlight. färgtemperatur mellan 2700 och 6500 K + RGB.
Smarta funktioner med hjälp av appen Smart Life eller Tuya
355 kr
/ st
