Nyhet
Plafond i tyg Taupe 40cm E27 Beige
- Färg Beige
- Material Tyg
Takarmatur i tyg för E27.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Plafond i tyg Taupe 40cm E27 Beige
Taupe kombinerar modern enkelhet med tidlös elegans. Denna taklampa har en 40 cm rund design och en raffinerad nyans och ger värme till alla interiörer.
- Rund 40 cm taklampa med taupe tyg nyans
- Kompatibel med E27 glödlampor (max. 25W, ingår ej)
- Enkel takinstallation. Monteringsskruvar medföljer
- Idealisk för vardagsrum, sovrum och korridorer
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Tak |
| Effekt | Max 25W |
| Färg | Beige |
| Antal lampor | 1 st |
| Material | Tyg |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
Mått
| Storlek | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Djup | 40 cm |
Liknande produkter
Calex
Smart Taklampa RGB + 2700-6500K 30cm Svart
30cm RGB+CCT Svart Plafond App styrd
- Ljusflöde 2200 lm
- Färgtemperatur RGB + 2700-6500
595 kr
/ st
Nyhet
Calex
Spotlight på skena 6x GU10 Svart 3-meter
Modern utanpåliggande spotlight, skensystem, 3m.
- Sockel GU10
- Material Aluminium
1 475 kr
/ st
Nyhet
Calex
Smart Taklampa RGB + 2700-6500K 40cm Svart
40cm RGB+CCT Svart Plafond App styrd
- Dimbar Ja
- Ljusflöde 2940 lm
- Färgtemperatur RGB + 2700-6500
795 kr
/ st
Nyhet
Calex
Spotlight på skena 4x GU10 Svart 2-meter
Modern utanpåliggande spotlight, skensystem, 2m.
- Material Aluminium
975 kr
/ st
Nyhet
