Solcellsdekoration Harriet Kanin
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri AAA
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration tillverkad av polyresin som imiterar granit. 2 kaniner håller en boll som lyser med ett varmvitt ljus genom bollens stjärnhål.
Det medföljande batteriet laddas av solen under dagen och gör att ljuset tänds när det blir mörkt.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord/Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,08W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Grå |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AAArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Polyresin |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 24 cm |
| Höjd | 14 cm |
| Djup | 14 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Oxicat Katt
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Luna
Solcellsglob med 2 val av ljus; ett lätt roterande eller ett stilla varmvitt ljus, båda ger ett skimrande ljus genom den opalfärgade globen.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
225 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Lumini Svampar i metall
Solcellsdekoration i form av 2 svampar gjorda i bronsmålad metall
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
229 kr
/ st

