Solcellsdekoration Firework på pinne 2-p
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Solar Firework 2-p. Varje har 45 dew-drops som lyser upp i varmvitt under natten.
Läs mer
Solcellsdekoration Firework på pinne 2-pack
Solar Firework 2-p. Varje har 45 dew-drops som lyser upp i varmvitt under natten.
Monteringsanvisning
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,9W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 2 batterier AAArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
Mått
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 25 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Welcome
Solcellspinnen Welcome är en trädgårdsdekoration med utskuret motiv av hönor och texten Welcome.
- Färgtemperatur Varmvit
195 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Bologna
Solcellspollare i en större modell, 10x80cm gjord av stål och glas.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 6000K
395 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxida Myra
Oxida Myra blir fin att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och den är lika vacker tänd som släckt.
- Färgtemperatur Varmvit
169 kr
/ st
