Solcellsdekoration Globy
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsdriven dekorationsboll som är fin att sätta vid uteplatsen eller på balkongen.
Läs mer
Solcellsdekoration Globy
Solcellsdriven dekorationsboll som är fin att sätta vid uteplatsen eller på balkongen. Lyser med varmvitt sken när mörkret faller.
Monteringsanvisning
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,13W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Vit |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri 14500Li-IonRechargeable ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP65 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
Mått
| Storlek | Ø250 |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Djup | 25 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Welcome
Solcellspinnen Welcome är en trädgårdsdekoration med utskuret motiv av hönor och texten Welcome.
- Färgtemperatur Varmvit
195 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Bologna
Solcellspollare i en större modell, 10x80cm gjord av stål och glas.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 6000K
395 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxida Myra
Oxida Myra blir fin att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och den är lika vacker tänd som släckt.
- Färgtemperatur Varmvit
169 kr
/ st
