Solcellsdekoration Oxida Myra
- Färgtemperatur Varmvit
Oxida Myra blir fin att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och den är lika vacker tänd som släckt.
Läs mer
Solcellsdekoration Oxida Myra
Oxida Myra är ett fint komplement till våra övriga Oxida dekorationspinnar. Denna blir fin att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och den är lika vacker tänd som släckt.
I mörkret lyser de upp med 6 små ljuspunkter som blinkar lite.
Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Rost |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri 80HrechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 20,5 cm |
| Höjd | 15,5 cm |
| Djup | 8,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Gravljus Hearty Vit Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st
Star Trading
Gravljus Hearty Röd Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Bologna
Solcellspollare i en större modell, 10x80cm gjord av stål och glas.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 6000K
395 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcellsspotlight
Spotlight med 20lm som drivs av solceller, böjbar arm vilket gör att ljuset går att rikta dit man önskar.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Material Plast
195 kr
/ frp
Star Trading
Solcellspollare Vienna
Pollare i svart aluminium, lyser med varmvit ljus med 55lm.
- Ljusflöde 55 lm
- Färgtemperatur 2700-3000K
529 kr
/ st

