Solcellsdekoration Welcome
- Färgtemperatur Varmvit
Solcellspinnen Welcome är en trädgårdsdekoration med utskuret motiv av hönor och texten Welcome.
Läs mer
Solcellsdekoration Welcome
Solcellspinnen Welcome är en trädgårdsdekoration med utskuret motiv av hönor och texten Welcome. Den blir en vacker dekoration och är lättplacerad både i en gång eller i en kruka vid entrén.
De 15 ljuspunkterna lyser upp med varmvitt sken under natten.
Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,3 W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AAArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 10cm
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen.
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
279 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxicat Katt
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st
Star Trading
Stolpbelysning Solcellsdekoration Felix
Solcellsbelysningen Felix är en svart stolpbelysning med filament LED
149 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Casa Grön 45cm
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad i grönt
- Ljusflöde 50 lm
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
419 kr
/ st

