Stående Inomhusdekoration Flamme Heart
- Specialegenskaper Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
- Material Metall
Mässingshjärta 28 cm med 15 cm antikljus Flamme.
Läs mer
Stående Inomhusdekoration Flamme Heart
28cm mässingsfärgat hjärta för bord med vårt fina antikljus Flamme i 15cm som medföljer.
Fin att dekorera med.
Undvik placering i direkt solljus då vaxljuset kan smälta utav värmen.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Mässing |
| Specialegenskaper | Timer 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Antal lampor | 1 |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
Mått
| Storlek | 28 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Djup | 4,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Transparent
12cm Glaskula Noah Transparent – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
