Nyhet
Fast kabel 15m med 6 fasta anslutningspunkter från Garden Lights
Med denna kabel på 15 meter köper du ett färdigt system. Kabeln på 15 meter har 6 fasta kontakter jämt fördelade över kabeln för att ansluta dina lampor till. Alla Garden Lights-lampor har en kabel och kontakt som är lämpliga för anslutning till de fasta anslutningspunkterna, så du behöver inte köpa separata tillbehör till detta system.
Ingår i serien Garden Lights
Specifikation
Egenskaper
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Spänning | 12V |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Garden Lights |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Skyddsklass | 2 Behöver ej jordas |
| Koppling | Skruvkontakt |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 15 m |
| Bredd | 10 mm |
| Höjd | 5 mm |
Liknande produkter
Garden Lights
Pollare Arco 40 SMART 5W 94lm IP44
Placera Arco 40 SMART längs uppfarten, trädgårdsgången eller runt terrassen och anslut till Smart Life-appen.
1 026 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Deva 1,8W 120lm IP44
Lys upp din trädgård på ett djärvt och attraktivt sätt med vår utomhuslampa Deva.
373 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Transformator 60W IP67
Transformatorn på 12V - 60W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
437 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Transformator 150W IP64
Transformatorn på 12V - 150W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
650 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Spotlight Alder 1,8W 120lm IP44
Alder har en tidlös design så att du aldrig tröttnar på den och den passar bra med alla typer av utomhusbelysning.
278 kr
/ st
Nyhet
