Nyhet
Flexkontakt hona IP44
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 65 kr
Kabel utan fasta anslutningspunkter.
Läs mer
Flexkontakt hona från Garden Lights
Om du har valt ett system med kabel utan fasta anslutningspunkter behöver du Flexkontakt hona för att ansluta dessa lampor. Med hjälp av dessa flexkontakter kan du ansluta lamporna var du vill.
Obs! Denna kontakt kan endast användas med flexkabeln och är inte lämplig för kabeln med fasta kontakter.
Ingår i serien Garden Lights
Specifikation
Egenskaper
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Spänning | 12V |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Garden Lights |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Skyddsklass | 2 Behöver ej jordas |
| Koppling | Skruvkontakt |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 38 mm |
Liknande produkter
Garden Lights
Transformator 150W IP64
Transformatorn på 12V - 150W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
650 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Atera 1,8W 120lm IP44
Dekorera din trädgård med denna vackra utomhuslampa som ger din gångväg eller terrass ett riktigt mysigt utseende.
443 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Deva 1,8W 120lm IP44
Lys upp din trädgård på ett djärvt och attraktivt sätt med vår utomhuslampa Deva.
373 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Transformator 60W IP67
Transformatorn på 12V - 60W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
437 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
SMART Gateway (WiFi-Zigbee)
Gatewayen låter dig ansluta till Garden Lights smarta lampor.
533 kr
/ st
Nyhet
