Nyhet
Flex kabel 25m från Garden Lights
Fördelen med en kabel utan fasta anslutningspunkter är flexibiliteten. Du kan bestämma var du vill ansluta lamporna till kabeln genom att helt enkelt ansluta Flex-kontakten till kabeln.
Kabeln kan kombineras med alla tillbehör och förlängningskablar från Garden Lights-kollektionen.
Flex-kontakterna finns tillgängliga separat.
Förslut kabeländen med de medföljande ändkåporna.
Ingår i serien Garden Lights
Specifikation
Egenskaper
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Spänning | 12V |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Garden Lights |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Skyddsklass | 2 Behöver ej jordas |
| Koppling | Skruvkontakt |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 25 m |
| Bredd | 8 mm |
| Höjd | 4 mm |
Liknande produkter
Garden Lights
Transformator 150W IP64
Transformatorn på 12V - 150W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
650 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Atera 1,8W 120lm IP44
Dekorera din trädgård med denna vackra utomhuslampa som ger din gångväg eller terrass ett riktigt mysigt utseende.
443 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Deva 1,8W 120lm IP44
Lys upp din trädgård på ett djärvt och attraktivt sätt med vår utomhuslampa Deva.
373 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Transformator 60W IP67
Transformatorn på 12V - 60W är stänkskyddad och lämplig för utomhusbruk.
437 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
SMART Gateway (WiFi-Zigbee)
Gatewayen låter dig ansluta till Garden Lights smarta lampor.
533 kr
/ st
Nyhet
