Julstjärna Plain Beige 90cm
Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper.
Denna produkt har FSC®-märkning.
Läs mer
Julstjärna Plain Beige 90cm
Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper.
Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen.
Denna produkt har FSC®-märkning.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 90 cm |
| Färg | Beige |
| Material | Papp |
Teknisk information
| Varumärke | Star Tradinmg |
Mått
| Djup | 23 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 90 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
