Nyhet
Lampa 18W Vit dimbar till Takfläkt PUNT
- Styrning App eller Fjärrkontroll
- Dimbar Ja
- Effekt 18W
- Ljusflöde 678lm
- Färgtemperatur 2700K
18W LED 2700K Dimbar Vit till PUNT
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Lampa 18W 2700K Vit dimbar till Takfläkt PUNT
Belysningskit för takfläktar iPUNT-modellen, med 18W dimmerteknik.
Intensiteten kan justeras via fjärrkontrollen eller appen
Tekniska specifikationer
LED: SMD LED
Färgtemperatur: 2700K
Lumen: 678lm
Livslängd: 25.000tim
Specifikation
Egenskaper
| Styrning | App eller Fjärrkontroll |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 18W |
| Ljusflöde | 678lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Vit |
Teknisk information
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | E |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Faro |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 25.000tim |
| Material Hus | Metall |
| Material Difuser | Glas |
Liknande produkter
Faro Barcelona
Takfläkt HEYWOOD Valnöt/Svart S
S 90cm HEYWOOD är en takfläkt för utrymmen upp till 13m² med fjärrkontroll
- Styrning Fjärrkontroll
- Storlek S
- Belysning Nej
- Sommar/Vinter funktion Ja
4 175 kr
/ st
Nyhet
Faro Barcelona
Takfläkt HEYWOOD Tall/Vit L
L 132cm HEYWOOD är en takfläkt för utrymmen mellan 17-28m² med fjärrkontroll
- Styrning Fjärrkontroll
- Storlek L
- Belysning Nej
- Sommar/Vinter funktion Ja
4 575 kr
/ st
Nyhet
Faro Barcelona
Takfläkt HEYWOOD Tall/Vit S
S 90cm HEYWOOD är en takfläkt för utrymmen upp till 13m² med fjärrkontroll
- Styrning Fjärrkontroll
- Storlek S
- Belysning Nej
- Sommar/Vinter funktion Ja
4 175 kr
/ st
Nyhet
Faro Barcelona
Takfläkt CRUISER Vit XL
XL 160cm Vit takfläkt för utrymmen från 28-39m² med fjärrkontroll
- Styrning Fjärrkontroll
- Storlek XL
- Belysning Nej
- Sommar/Vinter funktion Ja
4 225 kr
/ st
Faro Barcelona
Takfläkt HEYWOOD Valnöt/Svart L
L 132cm HEYWOOD är en takfläkt för utrymmen mellan 17.6-28m² med fjärrkontroll
- Styrning Fjärrkontroll
- Storlek L
- Belysning Nej
- Sommar/Vinter funktion Ja
4 575 kr
/ st
Nyhet
