Ljusslinga krabbljusslinga 7,2m
- Färgtemperatur 2900K
Krabbljusslinga med 720 kallvita LED Dew Drops på 7,2 m silverkabel – perfekt för julgran, dukning eller annan dekor
Läs mer
Ljusslinga krabbljusslinga 7,2m
Dekorativ krabbljusslinga med 720 stycken kallvita LED dew drops.
Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, som julgransslinga mm.
Slingan är silverfärgad och ca 7,2 m lång. Levereras upprullad på en kabelvinda för enkel hantering.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljussling |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 634 lm |
| Färgtemperatur | 2900K |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Silver |
Teknisk information
| Total effekt | 5,7W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Strömbrytare | Nej |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra87 |
| Medellivslängd | 7000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 720 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
| Avstånd mellan lampor | 1 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
59 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 7m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Färgtemperatur 2.700ºK
446 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Beady Brun träpärlor 1,5m
Exklusiv inomhusslinga med träpärlor i Brun ton. 30 varmvita LED virade runt tunn metalltråd skapar ett mjukt, elegant sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
159 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Roza Rosor 2m Batteri
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda rosor och blad i vit och grön färg för inomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
139 kr
/ st
