Nyhet
SMART Gateway (WiFi-Zigbee)
Gatewayen låter dig ansluta till Garden Lights smarta lampor.
Läs mer
SMART Gateway (WiFi-Zigbee) från Garden Lights
Den Zigbee-baserade Lightpro Gateway ger ett stabilt och snabbt nätverk. Gatewayen låter dig ansluta till Garden Lights smarta lampor och till Motion Sensor Smart (Gatewayen måste läggas till först innan produkterna kan läggas till). Varje Garden Lights smart lampa förstärker signalen så att du har täckning i hela din trädgård!
Fördelen med Zigbee är att kommunikationen hoppar mellan olika produkter, vilket ger dig en oändlig räckvidd. Du kan ha ett maximalt avstånd på 20 meter mellan två olika produkter.
Ingår i serien Garden Lights.
Specifikation
Teknisk information
| Spänning | 12V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Garden Lights |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Koppling | USB |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Höjd | 58 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Djup | 15 mm |
Liknande produkter
Garden Lights
Spotlight Arcus 5W 280lm IP44
Den här spotlighten har en låg fot och ett ljus som du kan sprida i olika riktningar.
669 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Spotlight Lapis 2,6W 235lm IP44
Lapis är en stämningsfull trädgårdsspot med en varmvit ljuskälla. Förutom att du enkelt kan placera den i trädgården är den även lämplig för användning under vatten.
495 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Spotlight Corvus 5W 385lm IP44
Snygg, modern och attraktiv. Corvus är vackert designad och kan installeras på olika platser i trädgården.
649 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Spotlight Minus 2W 90lm IP44
En trädgårdsspot som du kan använda för att perfekt belysa trädgårdsgångar och låga växter.
513 kr
/ st
Nyhet
Garden Lights
Pollare Arco 40 SMART 5W 94lm IP44
Placera Arco 40 SMART längs uppfarten, trädgårdsgången eller runt terrassen och anslut till Smart Life-appen.
1 026 kr
/ st
Nyhet

