Solcellsdekoration Lumini Svampar i metall
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
Solcellsdekoration i form av 2 svampar gjorda i bronsmålad metall
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri AA
Solcellsdekoration Lumini Svampar i metall
Solcellsdekoration i form av 2 svampar gjorda i bronsmålad metall.
Under varje svamphatt sitter små Micro LED som lyser med ett varmvitt sken när mörkret faller, 10 LED under den ena och 12 LED under den andra.
Batteriet som medföljer laddas av solen under dagen och gör att dekorationen lyser när det mörknar.
Solcellspanelen sitter med 100cm kabel från den sista svampen vilket gör det enkelt att placera panelen i solen och dekorationen på önskat ställe.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | På pinne |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Brons |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 6h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Djup | 15 cm |
| Anslutningskabelns längd | 100 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Lilly Blå
Vår vackra solcellsdrivna dekoration Lilly har 3 ljuspunkter och en solcellspanel.
275 kr
/ st
Star Trading
Stolpbelysning Solcellsdekoration Felix
Solcellsbelysningen Felix är en svart stolpbelysning med filament LED
149 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Buddha
Vår solcellsdekoration Buddha är en dekoration i grå färg med en lätt bronsmelerad yta
309 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Lilly Orange
Vår vackra solcellsdrivna dekoration Lilly har 3 ljuspunkter och en solcellspanel.
275 kr
/ st

