Solcellsdekoration Oxicat Katt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri AA
Solcellsdekoration Oxicat Katt
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt.
I mörkret lyser den upp med ett varmvitt sken och om den placeras mot en vägg så bildas det en vacker skuggeffekt.
Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Rost |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 8h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Lumini Svampar i metall
Solcellsdekoration i form av 2 svampar gjorda i bronsmålad metall
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
229 kr
/ st
Star Trading
POWERSPOT Solcell Spotlight 53cm
Solcellsspotlight som lyser när mörkret faller. Höjden är justerbar 39-53cm.
- Ljusflöde 250/125 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
419 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Firework på pinne Multi
Solcellsdrivet gångljus Firework med 90 multi-färgade LED.
- Färgtemperatur Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
- Antal lampor 90
209 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Firework på pinne
Firework med de små ljuspunkterna vackert samlade som ett cluster vilket ger ett vackert sken i mörkret.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
219 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxidog Hund
Oxidog blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st

