Solcellsdekoration Oxidog Hund
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
Oxidog blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri AA
Solcellsdekoration Oxidog Hund
Oxidog blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt.
I mörkret lyser den upp med ett varmvitt sken och om den placeras mot en vägg så bildas det en vacker skuggeffekt
Placera belysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Mark |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Rost |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 8h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 33 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Lilly Blå
Vår vackra solcellsdrivna dekoration Lilly har 3 ljuspunkter och en solcellspanel.
275 kr
/ st
Star Trading
Stolpbelysning Solcellsdekoration Felix
Solcellsbelysningen Felix är en svart stolpbelysning med filament LED
149 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Buddha
Vår solcellsdekoration Buddha är en dekoration i grå färg med en lätt bronsmelerad yta
309 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Lilly Orange
Vår vackra solcellsdrivna dekoration Lilly har 3 ljuspunkter och en solcellspanel.
275 kr
/ st

