Pollare Arco 40 SMART 5W 94lm IP44
Placera Arco 40 SMART längs uppfarten, trädgårdsgången eller runt terrassen och anslut till Smart Life-appen.
Läs mer
Pollare Arco 40 SMART 5W 94lm från Garden Lights
Placera Arco 40 SMART längs uppfarten, trädgårdsgången eller runt terrassen och anslut till Smart Life-appen. Anslut den smarta lampan till en zon så kan du ställa in ljuset som du vill. Arco 40 SMART (Zigbee) kan dimmas till valfri ljusintensitet och ljusfärgen kan ställas in med hjälp av de två färghjulen från varmvitt till kallvitt eller i vilken annan önskad färg som helst. Ställ in lamporna till önskad stämning, spara den som en scen, anslut den till en timer och din trädgård är redo för de mysiga sommarkvällarna utan att du behöver lyfta ett finger!
Med utbytbar ljuskälla MR16 LED 5W SMART (Zigbee).
Ingår i serien Garden Lights.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Pollare |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2,3W |
| Ljusflöde | 94 lm |
| Färgtemperatur | RGB +CCT (2700-6500K) |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
Teknisk information
| Sockel | GU5,3 |
| Spänning | 12V AC/DC |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Garden Lights |
| Omgivningstemperatur | -20° - +50° |
| Medellivslängd | 25.000 tim |
| Skyddsklass | 3 Behöver ej jordas |
| Koppling | 1m kabel + skruvkontakt |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 65 mm |
| Längd | 65 mm |
| Höjd | 410 mm |
Liknande produkter

