Julstjärna Rozen 100cm
Röd pappersstjärna med svart textilkabel
som är elegant att dekorera med i fönstret.
Specifikation
| Färg | Röd |
| B/H/D | 100/100/21 cm |
| Antal ljuskällor | 1 st |
| Ljuskälla | Ingår Ej |
| Sockel | E14 |
| Strömbrytare | Nej |
| Max Effekt Lampa | 25 W |
| Anslutningskabelns längd | 350 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Krans Curly Mässing 45cm Dimbar
Dimbar Dekorativ mässingsfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
- Färgtemperatur 2600K
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
359 kr
/ st
Nyhet
